25.10.2018Przedszkolaki z misiem „Stefankiem” w bibliotece.

W dniu dzisiejszym naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z przedszkola TĘCZA wraz ze swoją maskotką misiem „Stefankiem".
Celem wizyty było głośne czytanie bajek o misiach w ramach projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Dzieci z dużą uwagą i zaciekawieniem wysłuchały czytanych bajeczek „O misiu łasuchu” i „Kubuś Puchatek – niezawodny przyjaciel” oraz chętnie odpowiadały na zadawane pytania.
Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci przekazały pani bibliotekarce laurkę z podziękowaniem oraz upominek.
Żegnając się zapewniały, że przyjdą ponownie, tym razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć książki.

IMG_3007.jpg IMG_3007
jpg, 5.2 MiB, 4320x3240