27.10.2018XXII Międzynarodowe Targi Książki

Jak co roku Bibliotekarze Powiatu Nowosądeckiego wpisali się w krakowskie święto książki, uczestnicząc w 22. Międ­zyna­rodo­wych­ Targach Książki w Krakowie 25 października 2018 roku.
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to impreza wiel­opła­szcz­yzno­wa i różnorodna, na których można było zapoznać się z bogatą ofertą wydawniczą polskich i zagranicznych wydawnictw, uczestniczyć w konferencjach, warsztatach i panelach dedykowanych branży bibl­iote­kars­kiej­ oraz wydawniczo-księgarskiej, spotkać się z autorami na stoiskach wydawców i w salach seminaryjnych, wziąć udział w konkursach i wystawach.
Targi Książki to doskonała forma promocji czytelnictwa i okazja do nabycia tradycyjnych oraz elektronicznych książek w atrakcyjnych cenach, a także możliwość poznania najnowszych trendów panujących pośród czytających oraz wydających. To również okazja do uczestnictwa w szkoleniach, seminariach, spotkaniach ze znanymi autorami oraz do wzajemnej integracji.
Pełni entu­zjas­tycz­nych­ doświadczeń, zaopatrzeni w książkowe upominki wróciliśmy do swoich bibliotek z zapałem do czytania i promowania czytelnictwa na jeszcze większą skalę.

20181025_135849.jpg 20181025_135849
jpg, 2.1 MiB, 3685x3096