Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu
2018-11-2
02.11.2018Zaduszki Bohaterów Niepodległej - wieczór wspominkowy
Zbąszyń BP

Zapraszamy Państwa do biblioteki na spotkanie wspominkowe potomków Powstańców Wielkopolskich. "Zaduszki bohaterów Niepodległej" to wieczór wspominkowy o otwartej formule dla uczestników, podczas którego mieszkańcy naszej gminy opowiadają słuchaczom historie rodzinne związane z walką o odzyskanie niepodległości. Wspominać będą wybrani członkowie Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego w Zbąszyniu i ich sympatycy. Spotkanie organizowane będzie w klimacie kawiarenki w sali multimedialnej biblioteki, z poczęstunkiem (napoje, ciasto) dla uczestników wspominek. Organizujemy je w Dzień Zaduszny.
program Niepodległej 6 - Kopia.jpg

program Niepodległej 6 - Kopia.jpg program Niepodległej 6 - Kopia