09.11.2018Andrzej Pilipiuk spotkał się z czytelnikami MiGBP w Wieluniu

6.11.2018 r. Miejska i Gminna Bibliotek Publiczna w Wieluniu gościła znakomitego pisarza fantastyki, publicystę, laureata nagrody
im. Janusza A. Zajdla za rok 2002 – Andrzeja Pilipiuka. Autor najbardziej znany jest z serii opowiadań o przygodach Jakuba Wędrowyczu . Napisał również cykle : „Kuzynki”, „Pan Samochodzik” i „Norweski Dziennik”. W 2017 roku Andrzej Pilipiuk zasłynął z książki podróżniczej „Raport z Północy”.
Organizatorem spotkania był Dyskusyjny Klub Książki działający przy Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu. Przedsięwzięcie przygotowano w ramach programu realizowanego we współpracy z Instytutem Książki.