18.01.2014Wyniki "Zakładki z przeszłości"

II edycja konkursu „Zakładka z przeszłości. Historia spomiędzy kart” przyniosła dużo ciekawych i niep­owta­rzal­nych­ opowieści. Zwycięskie prace można przeczytać w specjalnym ebooku konkursowym. W nim także zamieściliśmy najciekawsze relacje z bibliotek organizujących wystawy „Skarby w książkach” oraz warsztaty kreatywnego tworzenia zakładek w ramach akcji. Zapraszamy do lektury interesujących opowiadań!

Artykuł z wynikami: www.lust­robi­blio­teki­.pl
Link bezpośredni do ebooka: issuu.com

Kod html do udostępniania na innych stronach:
<div data-configid="0/6396020" style="width: 525px; height: 371px;" class="issuuembed"></div><script type="text/javascript" src="//e.issuu.com/embed.js" async="true"></script>

Bardzo dziękujemy firmie Sokrates-IT za wsparcie w organizacji konkursu oraz portalowi w.bibliotece.pl za objęcie patronatu medialnego w imieniu swoim oraz wszystkich naszych czytelników :)😊

Konkurs Lustro Biblioteki 2013 B1 mały.jpg
Wkrótce na łamach Lustra Biblioteki pojawi artykuł relacjonujący ciekawe wystawy "Skarby w książkach" oraz warsztaty kreatywnego tworzenia zakładek organizowane w bibliotekach. Zapraszamy!

Z bibliotekarskim pozdrowieniem,
Barbara Morawiec