Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu
17 Stycznia 59 a
64-360 ZBĄSZYŃ
2018-12-15
26.11.2018Jak dzieci rozwijają zdrowe poczucie własnej wartości? - warsztaty dla rodziców i edukatorów
Zbąszyń BP

Serdecznie zapraszamy na seminarium inspirujące Familylab dla rodziców i edukatorów, które odbędzie się w Bibliotece publicznej w Zbąszyniu 15.12.2018 o godz. 10.00. Koszt udziału w spotkaniu to 40 zł.
"Jestem OK - taki, jaki jestem. Jak dzieci rozwijają zdrowe poczucie własnej wartości?".
Celem spotkania jest zainspirowanie Państwa do spojrzenia na własne podejście do rodzicielstwa, wychowania, pracy z dziećmi lub - szerzej - relacji, które tworzymy.
Temat spotkania dotyczy budowania poczucia własnej wartości u dzieci - fundamentu rozwoju dziecka - który wpływa na umiejętność budowania relacji z ludźmi a także na zdolność rozumienia samego siebie.
Seminarium poświęcone jest takim tematom, jak:
– czym jest poczucie własnej wartości?
– czym różni się od poczucia pewności siebie?
– co możemy robić dla naszych dzieci, by je wspierać w rozwoju?
– co nie sprzyja rozwojowi poczucia własnej wartości?
– nagrody i kary, a budowanie poczucia własnej wartości;
– jak nasze poczucie wartości ma się do budowania poczucia własnej wartości u dziecka?
Na te i kilka innych pytań odpowiemy sobie w trakcie 2-godzinnego seminarium opartego na licencji Familylab. Szczerze zachęcam do udziału, dzielenia się swoimi wątpliwościami i doświadczeniami.
Spotkajmy się w Bibliotece Miejskiej w Zbąszyniu. I naładujmy nasze akumulatory dobrymi inspiracjami!
Do zobaczenia!
Tomasz Cieplicki, trener Familylab