Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju
42-360 Poraj
07.12.2018O Psie marszałka Piłsudskiego
Poraj GBP

W związku z obchodzonym niedawno Świętem Niepodległości nasza Biblioteka zorganizowała zajęcia w oparciu o książkę Jana Ołdakowskiego pt.: "Mój pan woła do mnie Pies. O psie marszałka Piłsudskiego". Tym razem odwiedzili nas uczniowie klas IV ze Szkoły Podstawowej w Choroniu, z którymi wspólnie czytaliśmy książkę i odpowiadaliśmy na pytania dotyczące tekstu. Dyskutowaliśmy m.in. na temat ważnej roli psa w życiu człowieka oraz jak należy dbać o naszego czworonożnego przyjaciela. Na koniec spotkania dzieci otrzymały Dyplomy Sukcesu w ramach akcji pt.: "Czytam sobie". Dziękujemy za miłe spotkanie:-)