22.01.2014Spotkania z Historią-podsumowanie

Logo portalu

Lekko spóźniona, niemniej ciekawa relacja z ostatniego w 2013 roku Spotkania z Historią. W miłej atmosferze, przy pysznej kawie i ciasteczkach wspominaliśmy, co wydarzyło się w minionym roku. Na spytki KaMuH wziął Panią Iwonę Grabowską, która przez dwa lata dzielnie radziła sobie z pomysłami Józka. Brzmi tajemniczo? Śpieszę wyjaśnić, miesiąc w miesiąc Józef wpadał do biblioteki z tematem na kolejne spotkanie z historią, następnie temat lądował na biurku Pani Iwony, a ona miała nie lada zadanie ubrać go w grafikę, czyli zrobić plakat. Radziła sobie doskonale, wkładając w to wiele zaangażowania i zawsze trafiając w sedno. Postanowiliśmy więc, w podzięce, zorganizować wystawę wszystkich plakatów. Zawisła w restauracji Stare Miasto i wygląda świetnie.

Tekst: Joanna Gibas

Zdjęcia: Iwona Grabowska i Joanna Gibas