21.12.2018 Konkurs plastyczny – „Urodzinowa karta Dla Mojej Ojczyzny”

Biblioteka Gminna Filia Olszana zorganizowała dla uczniów Szkoły Podst. w Olszanie konkurs plastyczny pt. „Urodzinowa karta Dla Mojej Ojczyzny”. Zadaniem konkursowiczów było wykonanie kartki, pocztówki, której tematyka związana ma być z Niepodległością Polski, oraz życzenia dla Niej. Celem konkursu było uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę, rozwijanie talentów plastycznych i literackich, rozwijanie tradycji patriotycznych, przynależności narodowej. Wzięło w nim udział ośmioro uczniów z klas od I-VIII. Jury w składzie pani Maria Szewczyk, Pani Janina Buczek i Pani Bożena Szlęk oceniła prace i przyznała miejsca. Nagrody- książki i dyplom wręczono wszystkim uczestnikom 9 listopada 2018r. podczas uroczystości z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Prace można obejrzeć na wystawie w naszej bibliotece. Zapraszamy.

Moja Ojczyzna konkurs.jpg Moja Ojczyzna konkurs
IMG_20181109_121313.jpg IMG_20181109_121313