21.12.2018Regał bookcrossingowy z Budżetu Obywatelskiego przed MBP

Regał.jpg

Na Placu Wolności, w sąsiedztwie Miejskiej Biblioteki Publicznej stanął punkt wymiany książek. Regał z książkami jest efektem realizacji propozycji opolan w ramach Budżetu Obywatelskiego z 2017 r. Został on zaprojektowany przez wrocławskie Biuro Arch­itek­toni­czne­ Znamy się [znamysie.com].

Idea bookcrossingu w naszym kraju staje się coraz powszechniejsza. W wielu miastach można spotkać małe regały w parkach, tramwajach, na osiedlach. Nasz regał jest jednym z pierwszych na wolnym powietrzu w przestrzeni Opola. Liczymy, że będzie cieszył się zain­tere­sowa­niem­. Zachęcamy do korzystania, jest to jeszcze jedna możliwość kontaktu z książką.

Czytelniku, weź książkę i przynieś książkę, przeczytasz a inni też skorzystają. Jest to wspaniały pomysł dzielenia się i uwalniania książek. Dzięki takiej wymianie książki otrzymują drugie życie.

Regał.jpg Regał
jpg, 6.0 MiB, 2976x3968