02.01.2019Ferie w Bibliotece - zajęcia

Wielkimi krokami zbliżają się... FERIE!

Również i my dołączamy do feryjnej zabawy, organizując zajęcia dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Zainteresowani będą mieli okazję wziąć udział w szeregu wyzwań: literackich, plastycznych, technicznych, ruchowych i multimedialnych! A wszystko z książką w tle. Podczas różnorodnych prac artystycznych i zadań logiczno-ruchowych uczestnicy będą mogli dać upust swojej kreatywności i zamienić się m.in. w małych rzeźbiarzy, scenarzystów teatralnych, inżynierów, fotografów, a nawet detektywów.

Zapraszamy do wcześniejszych zapisów wszystkich, którzy chcą spędzić ferie na zabawie pełnej uśmiechu i różnorodnych wyzwań!

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

ferie 2019 Biblioteka Główna.jpg

ferie 2019 Biblioteka Główna.jpg ferie 2019 Biblioteka Główna