Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu - Filia nr 4
09.01.2019„Spacerkiem pod Everest” – spotkanie podróżnicze z Jackiem Michalskim
Opole MBP

Spacerkiem-pod-Everes-PLAKAT-s-www.png

Himalaje są marzeniem wielu miłośników gór – niebosiężne, majestatyczne, niedające się obłaskawić, z przestrzeniami i widokami zapierającymi dech w piersiach. O swoich wyjazdach w najwyższe góry świata opowie opolski podróżnik i krajoznawca Jacek Michalski, który czterokrotnie brał udział w wyprawach trekkingowych w Himalajach. Wędrówki polegały na przejściu po górskich szlakach i drogach karawanowych i zdobywaniu po drodze szczytów łatwych technicznie, będących znakomitymi punktami widokowymi.

Spotkanie „Spacerkiem pod Everest” będzie relacją z klasycznego szlaku pod Mount Everest, pobytu w klimatycznym Katmandu i wizyty w Parku Narodowym Ćitwan.

Spacerkiem-pod-Everes-PLAKAT-s-www.png Spacerkiem-pod-Everes-PLAKAT-s-www
png, 1.7 MiB, 1024x723