21.01.2019Biblioteka laureatem konkursu „Czytam sobie w bibliotece. Moje miejsce – moja wolność!”
Z radością informujemy, że Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec znalazła się w gronie najlepszych 37 bibliotek nagrodzonych w  konkursie „Czytam sobie w bibliotece. Moje miejsce – moja wolność!”.

Konkurs został zorganizowany z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu zajęć dla dzieci, inspirowanych jedną z czterech książek Wydawnictwa Egmont z serii “Czytam sobie z kotylionem”, oraz miejscami, wydarzeniami lub postaciami ważnymi dla lokalnej społeczności
Serdecznie dziękujemy Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego za wyróżnienie i docenienie naszych działań i Wydawnictwu Egmont Polska za ufundowanie nagrody - 16 wyjątkowych książek z kotylionem. Nagrody zawsze motywują do dalszych działań i sprawiają radość.
zdjęcie nr 1.jpg
Szczegółowe relacje z prze­prow­adzo­nych­ zajęć można przeczytać na stronie Internetowej: labib.pl

zdjęcie nr 1.jpg zdjęcie nr 1
jpg, 2.8 MiB, 3648x2056