Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie
Kościuszki 9
97-400 Bełchatów
2019-2-11
22.01.2019Zaproszenie
Bełchatów MiPBP

MiPBP w Bełchatowie zaprasza dzieci, które chcą ciekawie spędzić czas wolny od zajęć, do swoich placówek. Kraina niespodzianek, czyli ferie w bibliotece to hasło przewodnie, pod którym kryją się różnorodne zajęcia.
Gra dete­ktyw­isty­czna­, podczas której biblioteka przemieni się w świat łamigłówek i tajemnych kodów, warsztaty artystyczne czy zajęcia sensoryczne to propozycje biblioteki głównej.
Ponadto nasze filie na czas ferii zimowych przeistoczą się w fantastyczne krainy. Od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 nasi milusińscy mogą przenieść się w świat gier planszowych, klocków, puzzli lub kolorowanek. Wystarczy odwiedzić, którąś z naszych placówek.
Szczegółowy harmonogram zajęć jest dostępny na plakatach i na facebookowym profilu biblioteki.
Udział we wszystkich zajęciach organizowanych przez bibliotekę jest bezpłatny. Zapisy obowiązują na zajęcia Zagadka biblioteki i Laboratorium odkrywcy – sprawne rączki. (Biblioteka główna, ul. Kościuszki 9).

ZAPRASZAMY!

plakat ferie.png