08.03.2019Warsztaty artystyczne w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Trzcielu.

6 marca w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Trzcielu odbyły się warsztaty artystyczne metodą decupache dla podopiecznych Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej w Trzcielu i „Trzcielskich Seniorów” oraz czytelników.
Zajęcia prowadziła Pani Dorota Władyka, która podzieliła się swoją wiedzą, na czym polega metoda decupache. Tematem przewodnim warsztatów dla podopiecznych Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej w Trzcielu była Wielkanoc. Uczestnicy stworzyli piękne pisanki techniką decupache .
„Trzcielscy Seniorzy” przy pomocy przekazanej wiedzy stworzyli piękne szkatułki.

B.P.M.i G. w Trzcielu

Warsztaty artystyczne metodą decupache w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Trzcielu (3).jpg
Warsztaty artystyczne metodą decupache w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Trzcielu (5).jpg
Warsztaty artystyczne metodą decupache w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Trzcielu (6).jpg