Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
2019-3-15
13.03.2019„Makrama czyli sztuka wiązania sznurków” – warsztaty rękodzielnicze
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na familijne warsztaty rękodzielnicze „Makrama czyli sztuka wiązania sznurków”, które odbędą się w piątek 15 marca w godz. 17:00-20:00. Spotkanie poprowadzi Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy będą zgłębiać tajemnice tworzenia dekoracji do domu w technice makramy. Poznamy podstawowe makramowe sploty i węzły oraz wspólnie wykonamy mini-makramę do powieszenia na ścianie. W cenę zajęć wliczone są wszystkie materiały tj. sznurki do wyplatania makram oraz patyki lub gałęzie, na których będziemy pracować. Opcjonalnie chętni mogą przynieść ze sobą koraliki do ozdoby.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_warsztaty_makrama_węgrzce.png

plakat_warsztaty_makrama_węgrzce.png plakat_warsztaty_makrama_węgrzce