02.04.2019Biblioteka wieloletnim partnerem UAM

Nasza Biblioteka otrzymała wyrazy uznania i podziękowania za owocną współpracę z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w szczególności z Wydziałem Studiów Edukacyjnych. Wyróżnienie zostało nadane z okazji Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

Uzasadnienie: Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu od wielu lat wspiera studentów Wydziału podczas przy­goto­wywa­nych­ przez nich prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich udostępniając literaturę specjalistyczną. W Bibliotece prowadzone są kwerendy biblioteczne przez gości zagranicznych wizytujących Wydział. Pracownicy tegoż Wydziału wspólnie z pracownikami Biblioteki organizują wykłady i warsztaty dla nauczycieli. Biblioteka prowadzi działalność promocyjną literatury psychologiczno-pedagogicznej tworzonej i współtworzonej przez pracowników Uniwersytetu.

uam.jpg

uam.jpg uam