Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju
42-360 Poraj
05.04.2019Witaj Wiosno!
Poraj GBP

19 Marca dzień przed rozpoczęciem astronomicznej wiosny odwiedziły naszą Bibliotekę w Filii Żarki Letnisko dzieci z Samorządowego Przedszkola Publicznego w Żarkach Letnisko.
Grupa 6-latków "Jeżyki"🦔🦔🦔 uczestniczyła w zajęciach poświęconych Wiośnie, dzieci dzieliły się swoimi spostrzeżeniami związanymi z tą porą roku, odgadywały zagadki dotyczące zwiastunów wiosny oraz obejrzały książki tematyczne związane z wiosną. Wysłuchały również wiersza Jana Brzechwy pt: "Wiosenne porządki" oraz utworu Vivaldiego "Wiosna" uczestnicząc w zabawie ruchowej naśladując wiosenne kwiaty. 🌸🌸🌸Na koniec zajęć dzieci wykonały ostatnią swoją zagadkę plastyczną.
Dziękujemy za dzisiejsze spotkanie