10.02.2014Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki "Zaczytani"

Temat: Książka "Dziewczyna, która igrała z ogniem" Stiega Larssona

DKK to inicjatywa Instytutu Książki i Czytelnictwa, która jest realizowana w ramach programu promującego czytelnictwo. W woj. warmińsko-mazurskim projekt ten koordynowany jest przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie, która zapewnia każdemu Klubowi 10 egzemplarzy wybranych książek.
DKK adresowane jest do wszystkich, którzy nie tylko lubią czytać ale i chcą porozmawiać o książkach, podzielić się wrażeniami z lektury, czy zaznajomić się z nowościami wydawniczymi.

Klubowiczem może zostać każdy sympatyk i czytelnik biblioteki niezależnie od wieku czy rodzaju zainteresowań. Aby uczestniczyć w klubie nie trzeba być znawcą literatury, gdyż nikt tutaj nie ocenia gustów czytelniczych i szanuje zdanie innych. Spotkania w DKK mają być okazją do miłego spędzenia czasu oraz poznania nowych, ciekawych ludzi.

Dodatkową korzyścią uczestnictwa w DKK jest możliwość spotkań autorskich z pisarzami, którzy dzięki współpracy z WBP w Olsztynie odwiedzają biblioteki.

Termin: 13.02. (czwartek), godz. 17.00