Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie
Kościuszki 9
97-400 Bełchatów
2019-5-15
28.05.2019Zaproszenie
Bełchatów MiPBP

Od 15 maja 2019 r. bibliotece głównej przy ul. Kościuszki 9 będzie można oglądać wystawę pt. „Książka z autografem”.
Ta niecodzienna ekspozycja, to zbiór książek z autografem znanych osobowości ze świata kultury i sztuki, które gościły w naszej bibliotece. Są to wydania sygnowane podpisami m.in. Jerzego Bralczyka, Jacka Cygana, Ewy Wachowicz, czy też specjalne wydanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, które biblioteka otrzymała z okazji Narodowego Czytania 2017 z dedykacją Pani Prezydentowej – Agaty Kornhauser-Dudy. Wśród eksponowanych egzemplarzy znajdują się również książki z dedykacjami od znanych pisarzy dla dzieci i młodzieży.
Warto zobaczyć. Zapraszamy.

książka - autograf.png