03.06.2019Dzień Dziecka

W niedzielę 2 czerwca na placu przed Szkołą Podstawową w Tęgoborzy odbyła się wspaniała impreza z okazji Dnia Dziecka, na której obecna była również nasza Biblioteka.
Prawdziwie letnia pogoda, radość, śmiech, muzyka, szalone dmuchane zjeżdżalnie, wspólne zabawy, konkursy, promocje, i przede wszystkim wesołe, nierzadko fantazyjnie pomalowane twarze dzieci. To wszystko towarzyszyło w niedzielne popołudnie dzieciom z Gminy Łososina Dolna.
Wspólnie z dziećmi świętowała także Biblioteka Publiczna. Przedstawiono inscenizację pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek”, którą przygotował Klub Seniora „Aktywni Plus” wraz z czytelnikami biblioteki.
Wszystkim dzieciom raz jeszcze życzymy dużo szczęścia, radości i uśmiechu od ucha do ucha przez cały okrągły rok!