Rodzaj wydarzenia

dla dzieci

Lokalizacja

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach, ul. Tadeusza Kościuszki 56A, 32-087 Bibice
2019-6-7
05.06.2019 Happening czytelniczy „Jak nie czytam, jak czytam” 2019
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach oraz Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach zapraszają uczniów z klas nauczania początkowego do wzięcia udziału w próbie pobicia rekordu Polski w masowym publicznym czytaniu książek w jednym momencie. Na wszystkich zain­tere­sowa­nych­ czekamy w piątek 7 czerwca o godz. 11:00 w siedzibie szkoły.

Przedsięwzięcie jest przeprowadzane w ramach ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, organizowanej przez redakcję miesięcznika Biblioteka w Szkole.

plakat_jak_nie_czytam_jak_czytam_2019_wegrzce.png