06.06.2019Wielka Zbiórka Książek 2019 - podsumowanie

Również w tym roku akcja cieszyła się dużym zain­tere­sowa­niem­. Włączyli się w nią nasi Czytelnicy, którzy przynosili od kilku do kilkudziesięciu książek. W tegorocznej Wielkiej Zbiórce Książek zorganizowanej przez Fundację Zaczytani.org zebraliśmy 2657 książek, które trafią na półki bibliotek szpitalnych, hospicjów, domów dziecka, domów pomocy, świetlic wiejskich i środowiskowych i centrów aktywności lokalnej. Ponadto najmłodsi Pacjenci zostaną obdarowani specjalnymi laurkami i zakładkami przygotowanymi przez uczniów. Za wszystkie przekazane książki, a także okazaną życzliwość serdecznie dziękujemy i zapraszamy do włączenia się w przyszłym roku.
Lista placówek objętych wsparciem.

publicznej_biblioteki_pedagogicznej_w_poznaniu.png