Biblioteka Kraków - Filia nr 3
pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3
2019-6-12
10.06.2019Peron Literacki w bibliotece na dworcu.
Biblioteka Kraków

Peron LITERACKI to cykl mini warsztatów jakie od czerwca do grudnia (z przerwą lipiec / sierpień) odbywać się będą w Filii nr 3 Biblioteki Kraków. Zapraszamy każdego, kto chce dzielić się swoimi tekstami, szlifować warsztat i rozmawiać o literaturze.

Jesteśmy ciekawi o czym i dlaczego piszecie. To Wy będziecie bohaterami tych spotkań, dlatego koniecznie zabierzcie ze sobą swoje teksty. Nawet te, a może zwłaszcza te, które od lat leżą w szufladzie. Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólny wieczór autorski w Salonie Literackim - Biblioteki Kraków.

W trakcie cyklu przewidziano również spotkania ze znanymi krakowskimi pisarzami, którzy zdradzą tajniki warsztatu i podpowiedzą jak radzić sobie w literackim świecie.

Zajęcia są otwarte, bezpłatne i bez ograniczeń wiekowych.

Daty kolejnych spotkań: 12.06 / 18.09 / 23.10 / 20.11 / 11.12

Prowadzenie - Jadwiga Malina