10.06.2019SPOTKANIE AUTORSKIE Z HALINĄ SOCHĄ

Serdecznie zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej na spotkanie autorskie z Haliną Sochą oraz promocję jej najnowszej książki "Niech niosą nas marzenia. Na skrzydłach Aniołów". Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa aniołów malowanych na drewnie autorstwa Elżbiety Kosiec z Lipowej.

Halina Socha jest autorką książek "Anielska Przystań" (2016), "Anielska Terapia" (2017) oraz trzeciej pozycji z motylkowej trylogii "Niech niosą nas marzenia. Na skrzydłach Aniołów" (2019).
"Anielska Przystań" otrzymała w 2016 roku prestiżową nagrodę główną w konkursie Książka Roku 2016, organizowanym przez portal PLANETAKOBIET.COM.PL.

Halina Socha publikuje również ciekawe, pełne ciepła i refleksji opowiadania na blogu: anielskapoczta.blogspot.com. Jest również terapeutką reiki z wieloletnim doświadczeniem. Traktuje każdego człowieka z miłością i dobrocią serca, wybierając metody dostosowane bezpośrednio do każdego uczestnika terapii. Halina Socha prowadzi również warsztaty rozwojowo-motywacyjne pod hasłem: Anielska Terapia. Jest również założycielką Akademii Pozytywnego Działania, w ramach której powstał kolejny projekt pod nazwą: Kobiety mają Moc, skierowany bezpośrednio do kobiet chcących zapoznać się z warsztatami pisarskimi, malowania rożnymi technikami, tworzenia mapy marzeń, tworzenia własnego probiotyku. Podczas pełnych mocy i radości spotkań, kobiety mają okazje spróbować swoich sił w twórczym działaniu odkrywając w ten sposób własny potencjał.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy zastanawiają się czy z sukcesem można spełniać własne marzenia oraz jaka jest recepta na harmonię pomiędzy życiem osobistym, a sukcesem zawodowym. Autorka znalazła odpowiedzi na te pytania i pragnie się nimi z Państwem podzielić.
Halina Socha przekonuje: - "Nie rezygnujmy z siebie, gdy metryka wskazuje jakieś ...dziesiąt lat, bo wszystko może się zdarzyć. Jestem kobietą dojrzałą – romantyczką, marzycielką, szamanką szczęśliwego życia rodzinnego. Kocham mój dom, ogród i gotowanie. Dużo mówię, ale jak trzeba słucham uważnie. Mam słabą wolę i puszystą sylwetkę i to chciałabym zmienić. Mam nadzieję, że mi się uda, ale chyba dlatego, że jestem niepoprawną optymistką. Dobrobyt dla mnie to spokojne życie, pasja, wena twórcza, czas dla rodziny i przyjaciół, dobre zdrowie, poczucie humoru i dystans do siebie. A poza tym jestem zwyczajną kobietą jakich wiele, i już dawno mi to nie przeszkadza."

Recenzentka Renata Wrona tak oto pisze o najnowszej książce Haliny Sochy: - "Książka „Niech niosą cię marzenia na skrzydłach aniołów” to kolejna powieść Haliny Sochy, która zachwyca i inspiruje do spojrzenia na świat z otwartym sercem. To piękna powieść o porozumieniu bez przemocy, o sile przyjaźni i magii miłości. Losy przyjaciół splatają się wokół Anielskiej Przystani, gdzie Alicja, główna bohaterka, mimo swoich rozterek i własnych lęków i problemów, roztacza nad wszystkimi swoje anielskie skrzydła."
plakat - Socha.jpg

plakat - Socha.jpg plakat - Socha