Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju
42-360 Poraj
11.06.2019Wiosenne Spotkanie z poezją, malarstwem i piosenką
Poraj GBP

Dnia 31 maja w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Żarkach Letnisko odbyło się Jubileuszowe Wiosenne Spotkanie z poezją, malarstwem i piosenką, od 10 lat ich inicjatorką jest Krystyna Bodnar Miler.
Nasi wspaniali goście członkowie Klubu Literackiego "Fraszka", Klubu "Pod Strofą" z Poraja oraz poeci regionu: Aleksandra Kowalska, Barbara Pawlak, Barbara Popiołek, Krzysztof Seweryn Wroński zaprezentowali swoje wiersze.
Spotkaniu towarzyszył nastrojowy muzyczny akompaniament w wykonaniu Aleksandry Kowalskiej. Podczas spotkania podziwialiśmy wystawę obrazów Marii Duszy oraz Aleksandry Kowalskiej.
Dyrektor i pracownicy GBP złożyli podziękowania za osobiste zaangażowanie w promocję lokalnej kultury Pani Krystynie Bodnar Miler, Aleksandrze Kowalskiej, Wiesławowi Popielakowi oraz członkom Klubu Literackiego "Fraszka" z Częstochowy.
Na zakończenie uczestnicy mogli nabyć tomiki wierszy Krystyny Bodnar Miler i Aleksandry Kowalskiej oraz uzyskać pamiątkowy wpis autorek.
To był wieczór niezwykłych wrażeń, a pamięć o nim pozostanie w Nas z pewnością na długo. 🎼🎨🖊