Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Kulturoteka Bibice
Dom Ludowy w Bibicach, ul. Rynek 2
32-087 Bibice
2019-6-24
19.06.2019„Łapacz snów czyli nocny strażnik naszych marzeń” – warsztaty rękodzielnicze
Zielonki BP

Kulturoteka Bibice zaprasza dorosłych i dzieci na familijne warsztaty rękodzielnicze „Łapacz snów czyli nocny strażnik naszych marzeń”, które odbędą się w poniedziałek 24 czerwca w godz. 17:00-20:00. Spotkanie poprowadzi Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy będą zgłębiać tajniki tworzenia łapaczy snów – etno-ozdób inspirowanych kulturą Indian Ameryki Północnej. Zaprojektujemy i samodzielnie wykonamy łapacz dla siebie samego lub kogoś bliskiego. W cenę zajęć wliczone są wszystkie materiały tj. obręcz do tkania łapacza, sznurek bawełniany do wyplatania łapaczowej sieci oraz dekoracyjne dodatki w postaci kolorowych wstążek, kawałków koronki, koralików, piórek.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_warsztaty_łapacz snów_bibice.png