06.08.2019HIPHOP-BOOK - warsztaty

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl spotkań w jaworznickiej Bibliotece Głównej pt."HIPHOP-BOOK", które odbywać się będą we wszystkie wrześniowe piątki, o godz. 16.30.
Spotkania poprowadzi znany raper Roman "Bosski" Lachowolski, prezes Fundacji Drużyna Mistrzów, który podzieli się z Wami swoją wiedzą, umiejętnościami i powerem!
Nasze warsztaty hip-hopowe to m.in. zabawa z tekstem, techniką rymu.
Przygotuj się na potężną dawkę energii! Zarezerwuj czas i odwiedź nas o umówionej godzinie.
Szczegóły i zapisy w Dziale Multimedialnym, tel. 32 751 91 92, wew. 2 227

Organizacja wydarzeń związana jest z realizacją bibliotecznego projektu pn. „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 1909_hiphop-book.jpg

1909_hiphop-book.jpg 1909_hiphop-book