Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie
Kościuszki 9
97-400 Bełchatów
2019-9-6
28.08.2019Zaproszenie
Bełchatów MiPBP

MiPBP w Bełchatowie zaprasza do siedziby głównej (ul. Kościuszki 9) na kolejne Narodowe Czytanie, które rozpocznie się 6 września 2019 r. o godzinie 18:00.
W tym roku zapraszamy do uczestnictwa w inscenizacji pt. „Lekcja języka polskiego”, którą specjalnie na tę okazję przygotowali i wystawią pracownicy biblioteki. Zgodnie z myślą przewodnią tegorocznej imprezy – 8 nowel na 8 Narodowe Czytanie” – przypomnimy i przybliżymy uczestnikom treść m.in. „Dymu”, „Dobrej Pani”, czy „Katarynki”. A wszystko okraszone muzyką nawiązującą do tematyki nowel.
Zapraszamy Państwa z własnymi egzemplarzami czytanych lektur. Podobnie jak w poprzednich latach, podczas Narodowego Czytania, będzie można otrzymać pamiątkę w postaci okol­iczn­ości­owej­ pieczęci.

Narodowe Czytanie.jpg

Narodowe Czytanie.jpg Narodowe Czytanie