28.08.2019Wakacje w Bibliotece Publicznej w Gronkowie

W dniach od 5 do 12 sierpnia 2019 roku w Bibliotece Publicznej w Gronkowie odbyły się zajęcia dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „Wakacje z książką i nie tylko…”. Uczestnicy z zaciekawieniem słuchali czytanej przez bibliotekarkę książki pt. „Nie ma nudnych dni” Renaty Piątkowskiej. Pełne humoru opowiadania rozbawiły wszystkich. Ponadto były kalambury, koło fortuny, a także gra w piłkarzyki. Nie zabrakło też warsztatów plastycznych, podczas których czytelnicy wykonywali różnymi technikami prace związane tematycznie z latem. Wszystkim gorąco dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do częstego odwiedzania biblioteki.

IMG_0329.jpg IMG_0329