Biblioteka Miejska w Mrągowie
2019-9-11
04.09.2019Ostry Dyżur Literacki
Mrągowo BM

Ostry Dyżur w bibliotekach 2019!
W tym roku Ostry Dyżur Literacki odwiedzi 20 bibliotek rozsianych po całej Polsce. Jedną z nich jest Biblioteka Miejska w Mrągowie. Od sierpnia do grudnia eksperci literatury dla dzieci przemierzą wiele kilometrów w poszukiwaniu dzieci uczulonych na czytanie. Polecą nowości, przypomną o klasyce i zaaplikują suplementy. Wszystkie dzieci otrzymają recepty na książki oraz pigułki mądrości!
Jest to ogólnopolski projekt, wspierany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Partnerstwo dla Książki. Reprezentuje Fundację Czas Dzieci, która od lat promuje literaturę dla dzieci, także w zaskakującej happeningowej formie.

Jedną z naszych akcji jest Ostry Dyżur Literacki. W scenografii gabinetu lekarskiego specjaliści literatury dla dzieci w kitlach lekarskich rekomendują wartościowe książki indywidualnie dobrane do wieku i preferencji oraz dotychczasowych doświadczeń czytelniczych.
Plakat Ostry Dyżur1.jpg

Plakat Ostry Dyżur1.jpg Plakat Ostry Dyżur1