Biblioteka Kraków - Filia nr 49
2019-9-14
09.09.2019Warsztaty komiksowe z Blerem dla dzieci 8-10 lat
Biblioteka Kraków

Zajęcia mają za zadanie przybliżyć język komiksu, wskazać cechy char­akte­ryst­yczn­e a zarazem różnorodność i uniwersalność tego medium. Zajęcia koncentrują się na samodzielnym poznawaniu komiksowych sposobów komunikacji. Już na początku dzieci tworzą własną postać, a wraz z nią odbywają podróż przez zagadnienia definiujące opowieść obrazkową. Zwieńczeniem warsztatów jest stworzenie własnej, krótkiej opowieści. Nawet jeśli nie wszyscy staną się rysownikami, to z pewnością obcowanie z komiksem będzie odtąd dla nich łatwiejsze i przyjemniejsze.

Warsztaty adresowane do dzieci w wieku 8-10 lat.

Ilość miejsc ograniczona.
⚠ Zapisy elektroniczne: metodyczny@biblioteka.krakow.pl do wyczerpania limitu miejsc lub do 12 września.

🔺 Zajęcia są bezpłatne.