13.09.2019Start projektu "Mała książka - wielki człowiek"

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej w Grodźcu biorącej udział w projekcie, gdzie Mały Czytelnik (dziecko w wieku 3-6 lat) otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w nim wyjątkową książkę w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W pakiecie startowym znajdziecie Państwo też broszurę „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”.
Podczas wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzyskaniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Dziecko pozna ciekawe miejsce, jakim jest biblioteka, oraz zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.
materiały pomocnicze.png

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.

Mały Czytelniku - czekamy na Ciebie!

Akcja „Mała Książka – Wielki Człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Mała książka-wielki człowiek.jpg

materiały pomocnicze.png materiały pomocnicze
png, 1.8 MiB, 1080x1080
Mała książka-wielki człowiek.jpg Mała książka-wielki człowiek