18.09.2019WYPRAWKA CZYTELNICZA NA START!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w naszej bibliotece rusza kampania „Mała książka – wielki człowiek”. Każdy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem do biblioteki, otrzyma w prezencie „Pierwsze czytanki dla…” – uroczą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Kartę Małego Czytelnika.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Akcja jest skierowana do dzieci urodzonych w latach 2013-2016. Wyprawki są dostępne w oddziale głównym oraz we wszystkich filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie.

Przybywajcie ze swoimi pociechami!

1-724x1024.jpg


1-724x1024.jpg 1-724x1024
jpg, 89 KiB, 724x1024
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Skawina MBP

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo