Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju
42-360 Poraj
25.09.2019Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania
Poraj GBP

W związku z obchodzonym 29 września Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania pani bibliotekarka z Naszej Biblioteki uczestniczyła w zajęciach świetlicowych w Szkole Podstawowej w Poraju, czytając na głos polską baśń pt. "Gdzie mieszka szczęście" z książki pt. "Baśnie o szczęściu, nieszczęściu i o tym, co jest najważniejsze w życiu" opracowanie Elżbieta Zarych.
Podczas spotkania rozmawiano o szczęściu, o tym czym jest szczęście, gdzie ono jest, jak je odnaleźć, co sprawia, że czujemy się szczęśliwi. Spotkanie podsumowano wykonaniem przez dzieci prac plastycznych. Motto zajęć brzmiało: Każdy ma szczęście we własnych rękach. Paniom ze świetlicy dziękujemy za zaproszenie, a dzieciom dziękujemy za grzeczne wysłuchanie i aktywność.