27.09.2019SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI "WYKORZYSTANIE BIBLIOTERAPII W REALIZACJI PODSTAWOWYCH KIERUNKÓW OŚWIATOWYCH PAŃSTWA” - 25 WRZEŚNIA 2019 R.

25 września 2019 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie odbyło sie spotkania szkoleniowe dla nauczycieli „Wykorzystanie biblioterapii w realizacji podstawowych kierunków oświatowych państwa”. Prowadząca p. Renata Grabowska z Biblioteki Pedagogicznej w Płońsku podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem w przeprowadzaniu zajęć bibl­iote­rape­utyc­znych w szkołach i przedszkolach, zapoznała uczestników z zasadami opracowania programu i scenariusza do zajęć, a także opowiedziała o tym, jak wyszukiwać literaturę do zajęć.
www.bpciechanow.edu.pl

DSCN0785.jpg