27.09.2019PRACA W BIBLIOTECE W LIPOWEJ

Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej poszukuje pracownika na stanowisko bibliotekarza.
1. Wymagania:
- wykształcenie wyższe humanistyczne (bibl­iote­kozn­awst­wo będzie dodatkowym atutem)
- dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
- znajomość literatury polskiej oraz zagranicznej
- umiejętność prowadzenia działań animacyjnych, zdolności manualne
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność
- kreatywność i pasja w działaniu
- dyspozycyjność
2. Obowiązki:
- udostępnianie i opracowywanie zbiorów bibliotecznych
- udzielanie czytelnikom pomocy w doborze literatury
- pomoc czytelnikom w korzystaniu ze źródeł informacyjnych
- prowadzenie różnorodnych form upowszechniania czytelnictwa: konkursy, spotkania, akcje plenerowe, warsztaty
- dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń bibliotecznych
3. Oferujemy
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres 12 miesięcy (od października 2019)
- pełny wymiar czasu pracy
- świadczenia socjalne
- zdobycie doświadczenia zawodowego, szkolenia branżowe

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy bibl­iote­kali­powa­@bibl­iote­kali­powa­.pl lub składać osobiście w siedzibie biblioteki w Lipowej do dnia 4 października. Wybrani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie i miejscu dalszego postępowania rekrutacyjnego.
W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).