Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie
Kościuszki 9
97-400 Bełchatów
2019-10-4
30.09.2019Zaproszenie
Bełchatów MiPBP

4 października 2019 r. o godz. 18:00 w bibliotece głównej przy ul. Kościuszki 9 odbędzie się Jabłecznik Literacki – przegląd lokalnej twórczości. Zaprosiliśmy bełchatowskich pisarzy, zarówno tych piszących do szuflady jak i tych, którzy już wydali swoje utwory. Tomasz Kijanka, Natalia Studziżur, Tadeusz Maksimowicz wymienią się spostrzeżeniami, opowiedzą o swoich doświadczeniach dotyczących wydania książek oraz udzielą wskazówek tym, którzy dopiero chcą postawić pierwsze kroki w wydawniczym świecie. A Leszek Stefaniak, który w zeszłym roku zasiadał pośród autorów piszących do szuflady i niedawno wydał swoją książkę, może zdradzi sekret swojego sukcesu.

Zapraszamy!

jabłecznik literacki.jpg