01.10.2019"Przyjaciele biblioteki - własnym głosem"

Serdecznie zapraszamy 7 i 8 października 2019 r. do Biblioteki w Ropie na spotkanie z dwoma fantastycznymi dziewczynami: Marleną Pachlą i Moniką Mariotti.
Marlena Pachla - z wykształcenia kulturoznawca, doświadczenie zawodowe ma jednak mocno zróżnicowane, od kelnerki w restauracjach warszawskich i nowojorskich, przez agencję reklamową, agencję PRową, przez sprzątaczkę w Niemczech aż po warszawski Teatr Konsekwentny (obecnie WARSawy), gdzie zajmowała się prawie wszystkim ale głównie promocją i PRem. Wszelkie doświadczenia życiowe, przyjaźnie i pasje zaprowadziły ją w końcu do miejsca, o którym marzyła od zawsze czyli na wieś. Od niedawna mieszka bowiem w Beskidzie Niskim, gdzie prowadzi malutką agroturystykę "Nasza Polana". Jest miłośniczką podróży, wypraw górskich i rowerowych, ale także wszelako pojętej kultury. W sierpniu 2019 roku spełniła swoje marzenie i zagrała pierwszy raz w życiu w teatrze. Było to projekt organizowany przez Gorlickie Centrum Kultury, spektakl pt. "Ja jestem pamięcią".
Monika Mariotti - pół Polka pół Włoszka, podróżniczka, wokalistka, aktorka znana m.in. z seriali "Druga Szansa", "Nie rób scen", "Przepis na życie", w teatrze gra w spektaklu "Kompleks Portnoya (Teatr WARSawy), w monodramach "Spaghetti Poloneze" (Teatr Syrena) oraz "Moja Nina" (Teatr WARSawy). Monika jest pół Polką pół Włoszką, urodzona we Włoszech, podróżuje po świecie i chętnie o tym opowiada.
Szczegóły na plakatach. ZAPRASZAMY!
Spotkania odbędą się w ramach projektu pn. : "Przyjaciele biblioteki - własnym głosem", dzięki wsparciu finansowemu Fundacji PZU.

KOLEJĄ TRANSSYBERYJSKĄ DO MONGOLII - PLAKAT.jpg

DZIEŃ WŁOSKI MONIKI MARIOTTI - PLAKAT.jpg