Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie
ul. Rynek Główny 17
43-600 Jaworzno
2019-10-15
09.10.2019HIP-HOP BOOK. Finał warsztatów. Koncert „Drużyny Mistrzów”
Jaworzno MBP

Zapraszamy uczestników organizowanych przez naszą bibliotekę warsztatów oraz wszystkich fanów hip-hopu na finałowy koncert, wieńczący kilkutygodniowe zmagania. Przed zgromadzoną publicznością wystąpi prowadzący zajęcia - Roman ,,Bosski” Lachowolski z Drużyny Mistrzów. Znany raper jest prezesem fundacji i pomysłodawcą projektu profilaktyczno-motywacyjnego DRUŻYNA MISTRZÓW SPORT MUZYKA PASJA, a także producentem składanek hip-hopowych i teledysków motywacyjnych z udziałem gwiazd rapu oraz mistrzów sportu. Występ w bibliotece będzie również okazją do zaprezentowania efektów czterech spotkań z udziałem młodych entuzjastów tego nurtu muzycznego.
Organizacja wydarzenia związana jest z realizacją bibliotecznego projektu pn. „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 191015_hip_hop_koncert.jpg

191015_hip_hop_koncert.jpg 191015_hip_hop_koncert