11.10.2019Spotkanie autorskie z Małgorzatą Swędrowską

W środę, 2 października, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kościelcu dobyło się spotkanie autorskie z Małgorzatą Swędrowską - współautorką książek m.in. "Elementarz w podskokach", "Moja mama, mój tata". Poza tym Pani Małgorzata Swędrowska jest także od wielu lat nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, wykładowcą na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, trenerką PSPiA KLANZA, twórcą koncepcji czytania wrażeniowego oraz animatorką warsztatów literackich i spotkań z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym.
Spotkanie skierowane było do przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego przy SP w Kościelcu ;)😉. Podczas wizyty pani Małgorzata czytała maluchom różnego rodzaju książki, np święcące w ciemności, lustrzane, najdłuższą książkę w Polsce liczącą ok 7 m oraz wiele wiele innych o rożnej tematyce, a wszystko to odbywało się z użyciem rymowanek, wyliczanek i czarodziejskich sztuczek, które bardzo podobały się przedszkolakom :)😊
Spotkanie zostało zorganizowane w porozumieniu z Wojewódzką Biblioteką Publiczną i Centrum Animacji i Kultury w Poznaniu.

2.jpg 2
5.jpg 5