18.10.2019Zmiany w organizacji wypożyczeń

Przez okres trwania remontu zapraszamy do wypożyczalni na ulicę Kramarską 32 w godzinach:

• poniedziałek, wtorek, czwartek – 10.00-18.00
• środa, piątek – 8.00-16.00

Na czas remontu książki zostały przewiezione do magazynu tymczasowego. Po zarezerwowaną pozycję biblioteczną czytelnik może przybyć do Wypożyczalni po otrzymaniu e-maila z informacją, że jest ona gotowa do odbioru.

Rezerwacja wygasa po upłynięciu 5 dni.

W magazynie tymczasowym znajduje się prawie cały księgozbiór naszej biblioteki.

W budynku Wypożyczalni przy ul. Kramarskiej 32 zlokalizowane są jedynie:

• najnowsze wydania książek w formie audiobooków (od numeru AB – 3101).
  • publikacje krajoznawcze (sygnatury: PRAC.KRAJOZN., PRAC.REGION., BIBL.REGION).
  • publikacje metodyczne (sygnatura: BIBLIOGRAFIA).
    Udostępnienie czytelnikowi powyższych pozycji nie wymaga od niego ich wcześniejszej rezerwacji.

Przez okres remontu nie są udostępniane czytelnikom pozycje biblioteczne o sygnaturach:
I -M, AB (do numeru 3100), IMDK a także czytniki e-booków.

Sygnatury książek udostępnianych wyłącznie na miejscu w Wypożyczalni przy ul. Kramarskiej 32:

• BIBLIOGRAFIA, PRAC.REGION
  • PRAC.REGION. (publikacje dotyczące Wielkopolski)
  • Książki wydane przed 1951 r.
    (Książki sprowadzane z magazynu w Łęczycy. Stąd konieczna jest wcześniejsza rezerwacja).

Za utrudnienia przepraszamy i gorąco Państwa zapraszamy!