Powiatowa Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie
Piłsudskiego 5a
22-300 Krasnystaw
50.98243 23.17163
WYDARZENIE
2019-11-8
T16:30
04.11.2019Iwona Chudoba "Związki"
[awatar]
Krasnystaw PBP

8 listopada 2019 r. (piątek) o godzinie 16.30 zapraszamy na promocję nowego tomiku poetyckiego „Iwony Chudoby „Związki”.
W ósmym tomiku wierszy poetka postanowiła intuicyjnie ubrać w kolory kobiecą wrażliwość, przystroić barwami odsłaniane marzenia, namiętności i oczekiwania. Zbiór wierszy czyta się z dwóch stron. Poetka podzieliła go na dwie części „Ona” i „On”. Opisuje kobiecy i męski świat, uczucia, postawy, z(wiązki) pragnień i oczekiwań przy pomocy dwunastu standardowych kolorów włókien światłowodowych, które uzupełnia dwunastoma innymi barwami.
PLAKAT zaproszenie.jpg
Iwona Chudoba – krasnostawianka z urodzenia, chełmianka z wyboru, pielęgniarka, poetka, Prezes Chełmskiej Grupy Literackiej „Lubelska 36”. Uprawia lirykę refleksyjno-nastrojową, char­akte­ryzu­jącą­ się zwięzłością stylu. Pisze fraszki, haiku, limeryki, wiersze dla dzieci i autorskie „zamiastki”. Z jej utworów emanuje ciepłe, wypełnione troską uczucie, świadczące o miłości do bliźnich i samego życia. Jej utwory można znaleźć w pismach regionalnych oraz w wielu antologiach i almanachach poetyckich.
Podczas spotkania będzie można nabyć tomik i otrzymać autograf od poetki. Wstęp wolny! Zapraszamy!


PLAKAT zaproszenie.jpg PLAKAT zaproszenie
jpg, 86 KiB, 720x959
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Krasnystaw PBP

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo