Rodzaj wydarzenia

2019-11-17
08.11.2019Salon Poezji Juliana Tuwima
Tarnów MBP

Wszystkich miłośników pięknego słowa zapraszamy na Salon Poezji Juliana Tuwima pt: „Wylękniony bluźnierca…”, który odbędzie się 17 listopada 2019 r., o godz. 11.00 w foyer Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie.
W programie znajdą się m.in. fragmenty poematu dygresyjnego „Kwiaty polskie” oraz wiersze satyryczne. Poezję usłyszymy w interpretacji aktorów Solskiego – Matyldy Baczyńskiej i Kamila Urbana. Dopełnieniem całości będzie muzyka gitarowa w wykonaniu duetu: Alicja Kawa i Wojciech Gurgul. Salon Poprowadzi Tadeusz Trytek. Wstęp wolny.

👉 Foyer Teatru im. L. Solskiego 👉 17 listopada 2019 👉 godz. 11.00 👉 Wstęp wolny

Projekt dofinansowano z budżetu Miasta Tarnowa w ramach zadania „Promocja czytelnictwa”

Tuwim_plakat.jpg Tuwim_plakat
jpg, 4.8 MiB, 3508x4961