Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
27.11.2019Wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Mizi
Tarnów MBP

Otwieramy nowa wystawę!💥💥💥
Krakowska artystka Małgorzata Mizia zaprezentuje niezwykłe metaforyczne prace malarskie w Galerii Niebieskiej MBP, przy ul. Krakowskiej 4 (I piętro). Wernisaż wystawy zatytułowanej „Polski Panoptikon” odbędzie się w piątek 13 grudnia, o godzinie 18:00. Wstęp wolny!

MAŁGORZATA MIZIA - malarka, architekt, profesor na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Autorka około 40 wystaw indywidualnych w Polsce oraz w galeriach zagranicznych. Wzięła udział w wielu wystawach zbiorowych, związkowych, poplenerowych. Regularnie uczestniczy w międ­zyna­rodo­wych­ plenerach inte­rdys­cypl­inar­nych, również zagranicznych. Obrazy artystki znajdują się w zbiorach instytucji i osób prywatnych w kraju i za granicą (Włochy, Niemcy, Słowacja, Hiszpania, Austria, Kanada, Anglia, Stany Zjednoczone).

Mizia_zaproszenie www.jpg Mizia_zaproszenie www
jpg, 2.0 MiB, 2480x2480