09.12.2019WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

Bardzo miło nam poinformować, że w tym roku po raz kolejny przystąpiliśmy do konkursu Wielka Liga Czytelników:)😊
Zachęceni ubiegłorocznym sukcesem, kiedy nasza młodzież zdobyła tytuł Mistrza Powiatu, postanowiliśmy i w tym roku zgłosić swój udział:)😊
Na czym polega konkurs?
Do konkursu mogą zgłosić się uczestnicy w kategoriach:
a) klasy 1–4 szkół podstawowych
b) klasy 5–8 szkół podstawowych.
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie w bibliotece zgody rodzica / opiekuna prawnego.
Konkurs przebiega w 3 etapach:
1. Etap pierwszy rozpoczyna się od dnia dzisiejszego i trwa do 13 marca 2020 r. Uczestnicy zdobywają 10 sprawności czytelniczych. 1 sprawność uzyskać można po przeczytaniu 1 książki z listy dostępnej w bibliotece oraz wypełnieniu testu i uzyskaniu z niego minimum 80 % punktów.
2. Etap drugi - test kwalifikacyjny w bibliotece w dniach między 16 a 27 marca 2020r., dotyczący znajomości treści książki wskazanej przez koordynatora.
3. Etap trzeci - drużynowy test powiatowy - 28 kwietnia 2020r.
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU! Na uczestników czekają dyplomy i upominki, na zwycięzców ciekawe nagrody:)😊
plakat-wlc-1.jpg

plakat-wlc-1.jpg plakat-wlc-1