12.03.2014MegaMatma w bibliotece

Od 12 marca 2014 r. Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy oraz jego filia w Staszkówce zapraszają do bezpłatnego korzystania z największej bazy wiedzy z matematyki na polskich stronach internetowych!
megamatma_baner3.png

MegaMatma.pl to wiedza z matematyki przydatna na każdym poziomie nauczania: zawiera obszerne opracowania wszystkich tematów, jakie są omawiane w szkole, zadania wraz z wyjaśnieniem - krok po kroku - jak otrzymać prawidłowe rozwiązanie, a także zestawy wzorów i klasówki. MegaMatma to przede wszystkim pomoc w codziennej nauce - można dzięki niej nadrobić zaległości, lepiej przygotować się do sprawdzianu i wreszcie zrozumieć, a także polubić matematykę. Bezpłatna nauka w bibliotece może być też alternatywą dla płatnych korepetycji.

MegaMatma dostępna na bibliotecznych komputerach to możliwość rozwiązywania testów, klasówek, arkuszy gimnazjalnych i maturalnych on-line, powtarzania materiału teoretycznego na bieżąco i uzupełniania zaległości z lat poprzednich, przypomnienia wzorów i definicji.

Komu biblioteka może zaoferować dostęp do e-zasobów MegaMatma w bibliotece?
MegaMatma jest dla każdego, kto ma problem z matematyką lub chce poszerzyć wiedzę z tego przedmiotu.


megamatma_baner3.png megamatma_baner3
png, 13 KiB, 672x130
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Moszczenica OKiB

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo