19.12.2019Wigilijne spotkanie opłatkowe

Spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świat Bożego Narodzenia. Wzorem roku ubiegłego 14 grudnia 2019 roku w Sali OSP Wielołęka odbyła się Wigilia Klubu Seniorów „Ale Babki Grodzieszczanki działającego przy Bibliotece Publicznej oraz Stowarzyszenia Wielołęczanki i Chóru Męskiego z Grodźca. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, a wśród nich kierownik biblioteki Katarzyna Gromala. Magia świątecznej muzyki i poezji przygotowanej przez uczniów SP Grodziec, zapach świerku i potraw wigilijnych oraz wspólne kolędowanie wprowadziły gości w niezwykły nastrój.
Cykliczna i owocna współpraca biblioteki publicznej z Klubem Seniora to bardzo ważny i znaczący element w kształtowaniu lokalnej kultury oraz integracji międ­zypo­kole­niow­ej.