23.12.2019Biblioteka w Gołczy - Świąteczny finał projektu Partnerstwo dla Książki

W świątecznej atmosferze w gołczańskiej bibliotece zakończyliśmy naszą „wyprawę w świat książek i nie tylko”.
Uczestnicy finału projektu „W poszukiwaniu straconego czasu – wyprawa w świat książek i nie tylko" obejrzeli prezentację multimedialną pokazującą przebieg działań projektowych.
Wręczono dyplomy i nagrody w konkursie „Świąteczny anioł”. Z pośród prawie 60 prac nagrodzono 7 drużyn rodzinnych (wnuczkowie z dziadkami). Pond to wyróżniono 19 prac, a parapety biblioteki zapełniły się o bożo­naro­dzen­iowy­mi aniołami.
Wszystkich, którzy pragną się zainspirować zapraszamy na pokonkursową wystawę do biblioteki w Gołczy.
Wydarzeniu towarzyszył koncert kolęd w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Gołcza, który wprowadził uczestników w klimat zbliżających się świąt.
Wspólne kolędowanie zakończył świąteczny poczęstunek, na którym nie zabrakło świątecznego makowca, pierogów, barszczu wigilijnego, czy kompotu z suszonych owoców.
Wszystkim partnerom projektu i sympatykom, którzy na co dzień wspierają działania biblioteki wręczono pamiątkowe kubki projektowe.
Pozostałym uczestnikom wolontariusze przypinali buttony promujące wydarzenia projektowe.
Projekt „W poszukiwaniu straconego czasu – wyprawa w świat książek i nie tylko" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

banerekPROJEKT.png

54.jpg 54