15.01.2020KOLEJNA EDYCJA PROJEKTU – „MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK”

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny i obejmuje dzieci urodzone w latach 2014-2017.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej w Grodźcu biorącej udział w kolejnej edycji projektu „MAŁA KSIAŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”, gdzie Mały Czytelnik (dziecko w wieku 3-6 lat) otrzyma Wyprawkę Czytelniczą. W pakiecie startowym znajdziecie Państwo wyjątkową książkę w prezencie, Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek oraz broszurę „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”.

Podczas wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzyskaniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Dziecko pozna ciekawe miejsce, jakim jest biblioteka, oraz zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.

Mały Czytelniku - czekamy na Ciebie!

Akcja „Mała Książka – Wielki Człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
mala-ksiazka-wielki-czlowiek-1568391553.jpg